הכירו את סולטל

Updated: Dec 25, 2019

סולטל נוסדה באוגוסט 2017 מתוך חזון להביא את מהפיכת האוטומציה לתחום תפעול וניהול של מתקנים סולאריים פוטו-וולטאיים מסחריים וביתיים. הרעיון לא נולד בין רגע - מדובר בעבודת הכנה ארוכה של מחקר וניסיון אישי שבסופו של דבר הביאו את המייסדים לאתגר הטמעת טכנולוגיות מתקדמות.

מעניין לציין שמייסד סולטל הנו בוגר הפוקלטה למדעים באוניברסיטת תל אביב. אוניברסיטת תל אביב נחשבת ל"קוו ייצור" של מייסדי מיזמים חדשניים מצליחים, המניעים את הכלכלה הישראלית. לפי מחקרה של חברה אמריקאית PitchBook אשר נסקר בעיתון הכלכלי גלובס - אוניברסיטת תל אביב נמצאת בעשירייה הראשונה בעולם ובמקום המוביל בישראל בדירוג אוניברסיטאות לפי תכניות תואר ראשון שבוגריהן הפכו ליזמים מצליחים. לפי אותו מחקר, 640 מבוגרי אוניברסיטת תל אביב הפכו ליזמים שהקימו 541 חברות סטארטאפ וגייסו 7.91 מיליארד דולר. גם אוניברסיטאות ישראליות אחרות זכו לדירוגים לא רעים בהיבט זה - הטכניון בעשירייה השניה והאוניברסיטה העברית בעשירייה הרביעית. כן לאון וכן עודד שירתו במערך המבצעי של חיל האוויר בתפעול אמצעי לחימה מתקדמים.

Leon Kraversky

לאון קרברסקי, מייסד ומנכ"ל - אנליסט טכנולוגיה בכיר המומחה בנושאי חדשנות אנרגטית. לאון לקח חלק במספר מיזמי טכנולוגיות אנרגיה ושימש כיועץ אנרגיה למשרדי ממשלה של דרום קוריאה. לאון שירת בחיל האוויר ביחידה המתפעלת מערכות לחימה מתקדמות ומחזיק בתארים בוגר כימיה ומוסמך בננוטכנולוגיה של אוניברסיטת תל אביב.
עודד עינת, ראש מחקר מזג אוויר ומנהל נתונים - עודד עוסק בניתוח מתמטי ובניית מודלים של השפעת מזג אוויר. עודד עוסק בתחום מטאורולוגיה ואקלים מזה מספר שנים וצבר ידע על מערכות אקלימיות, בניית תחזיות מזג אוויר בארץ ובעולם ועיבוד מידע. עודד שירת כקצין בחיל האוויר ביחידה המתפעלת מערכות לחימה מתקדמות. עודד נמצא לקראת תואר בוגר במדעי כדור הארץ והאטמוספירה באוניברסיטה הפתוחה.


גלעד דייגי, יועץ טכנולוגיה וחבר בועד המייעץ של סולטל סיסטמס - גלעד הנו בכיר בתעשיית הייטק, מומחה למערכת web ו-datatech. גלעד בוגר של 8200 ומחזיק בתואר בוגר במחשבים וסטטיסטיקה של אוניברסטית תל אביב.

חברות אחזקות סולאריות, מתקיני מערכות מסחריות וחברות תחזוקה סולארית - מתעניינים בפלטפורמת ניהול ממוחשבת של סולטל? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

55 views0 comments