סולטל סיסטמס הציגה את פלטפורמת התפעול לקהילת יזמים ברעננה

Updated: Oct 6, 2019

ביום שני ה-30 לאפריל הטכנולוגיה ופלטפורמת התפעול של סולטל סיסטמס הוצגו לקהילת היזמים במתחם סטארט-אפים Hubanana של מנהלת התעשיה ברעננה.

סולטל מובילה את מהפיכת האוטומציה בתפעול וניהול של מערכות סולאריות פוטו-וולטאיות ביתיות ומסחריות תוך גישור פערי שוק, אופטימיזציה של עלויות תפעול ושיפור בתפוקת אנרגיה. מרכז התפעול הוירטואלי של סולטל מנהל באופן אוטומטי את ניטור התפוקה היומית, אבחון התקלות, גילוי כשלים מוקדם, מספק דו"ח תקינות יומיומי, מספק המלצות תחזוקה ושולח התראות במקרה הצורך לבעל המערכת ולצוותי תחזוקה רלוונטיים.


טכנולוגית המהנדס הוירטואלי של סולטל פותחה במשך שנתיים והיא משלבת ניתוח מידע דינאמי ואלגוריתמיקה מתקדמת לאיתור ואבחון כשלים במערכות פוטו-וולטאיות, תוך שיפור זמני תגובה ושכלול תחזוקה מונעת. הטכנולוגיה של סולטל לראשונה מאפשרת תפעול אוטומטי מלא של מערכות סולאריות פוטו-וולטאיות – לרבות ניטור ממוחשב, זיהוי תקלות חכם, זיהוי כשלים "בלתי נראים", מעקב ניקיון פאנלים, מתן התראות אוטומטיות על תקלות ומתן והמלצות תחזוקה מונעת לבעלי המערכות ואפשרות למתן התראה ישירה לטכנאים רלוונטיים.


חברות אחזקות סולאריות, מתקיני מערכות מסחריות וחברות תחזוקה סולארית - מתעניינים בפלטפורמת ניהול ממוחשבת של סולטל? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

15 views0 comments