סולטל סיסטמס מציינת שנה לפעילותה

Updated: Dec 25, 2019


סולטל סיסטמס נוסדה באוגוסט 2017 מתוך חזון לייעל את התפעול והתחזוקה של מערכות סולאריות פרטיות ומסחריות עם הטמעת טכנולוגיות מידע מתקדמות. מאז הרצה ניסיונית, סולטל עברה לפעילות מסחרית ושירותי סולטל נפרסו ברחבי הארץ. אנו שמחים גם לעדכן כי התקיימו כבר מגעים ראשוניים לפריסת השירות למדינות באסיה ואוקיאניה.


סולטל מובילה את מהפיכת האוטומציה בתפעול וניהול של מתקני אנרגיה פוטו-וולטאיים מסחריים וביתיים – תוך אופטימיזציה של פעולות התפעול ושימוש בשיטות חיזוי תחזוקה להשגת מקסימום תפוקת אנרגיה. הפתרון של סולטל הוא המשתלם ביותר מבחינת עלויות ניהול מערכת והמתקדם ביותר להשגת תפוקה מקסימלית, עם שיפור של עשרות אחוזים בתשואה על השקעה בשורת הרווח.מרכז התפעול מתאים לרוב סוגי הממירים והדאטה-ולוגרים במערכות הסולאריות - כן בותיקות וכן בחדשות.


סולטל מטמיעה פתרונות חדשניים מתחומי טכנולוגיות המידע, לרבות ניצול מידע מבוזר ואוטומציה של תהליכי תפעול ידניים, תוך שיפור זמן תגובה ושכלול תחזוקה מונעת. הטכנולוגיה של סולטל לראשונה מאפשרת תפעול אוטומטי מלא של מערכות סולאריות פוטו-וולטאיות – לרבות מעקב בקרה (ניטור ממוחשב), זיהוי תקלות חכם ומתן המלצות תחזוקה, זיהוי כשלים "בלתי נראים" ברמת פאנל בודד, מעקב ניקיון פאנלים, מתן התראות אוטומטיות ואפשרות גישה לשירותי תחזוקה רלוונטיים (תפעול ממוחשב).

צוות סולטל סיסטמס מציין שנה לפעילות המיזם - משמאל לימין: לאון קרברסקי (מייסד ומנכ"ל), גלעד דייגי (וועד מייעץ לחברה), טרוור שוורץ (מתמחה), עודד עינת (מו"פ ומנהל נתונים).

חברות עם אחזקות סולאריות, מתקיני מערכות מסחריות וחברות תחזוקה סולארית - מתעניינים בפלטפורמת ניהול ממוחשבת של סולטל? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

22 views0 comments