פריסת שירותי סולטל - גם בצפון הארץ

Updated: Jun 29

סולטל ממשיכה להתרחב בפריסת שירותי ניתוח ביצועים למנהלי מערכות פוטו-וולטאיות מסחריות ופרטיות גם בצפון הארץ. במקביל אנו ממשיכים להרחיב גם את שיתופי הפעולה עם שירותי תחזוקה השונים למערכות פוטו-וולטאיות וכעת שמונה חברות עובדות איתנו בשיתוף פעולה.

סולטל החלה בחיבור מערכות אנרגיה פוטו-וולטאיות לשרותי ניתוח הביצועים האוטומטיים גם באזור הצפון. זאת, בנוסף לשמונה ישובים ואזורי תעשייה ברחבי הארץ בהם יש כבר מערכות מחוברות, לרבות בית יצחק, צור משה וכפר הס באזור השרון, כפר ויתקין, אזור תעשיה עמק חפר ואמץ בעמק חפר ויישובי מועצה מקומית באר טוביה שבשפלה. רב המערכות המחוברות לשרותי סולטל הן מערכות מסחריות בגודל שבין 20 ל-100 קו"ט מותקן, וכן מספר מערכות פרטיות קטנות. במפה המצורפת ניתן לראות את מפת הישובים בהם כבר נפרסו שירותי סולטל וחוברו מערכות סולאריות. בכל ישוב במפה יש בין 1 ל-9 מערכות סולאריות מחוברות, כאשר במושב בית יצחק שבשרון סולטל אחראית על ניתוח ביצועים להמספר הגדול ביותר של מערכות לישוב בודד.


סולטל מובילה את מהפיכת האוטומציה בתפעול מתקני אנרגיה פוטו-וולטאיים מסחריים וביתיים עם טכנולוגית ניתוח הביצועים החדשנית – תוך אופטימיזציה של ניהול מערכת, מעבר לניטור אוטומטי ושימוש בשיטות חיזוי תחזוקה להשגת מקסימום תפוקת אנרגיה. הפתרון של סולטל הוא המשתלם ביותר מבחינת עלויות ניהול מערכת והמתקדם ביותר להשגת תפוקה מקסימלית, עם שיפור של עשרות אחוזים בתשואה על השקעה בשורת הרווח. מרכז התפעול האוטומטי של סולטל מתאים לרוב סוגי המערכות הסולאריות המסחריות והביתיות בישראל - ותיקות וחדשות.


סולטל מטמיעה פתרונות חדשניים מתחומי טכנולוגיות המידע לרבות ניצול מידע מבוזר לצורך אנליזת תבניות ואיתור חריגות ואוטומציה של תהליכי תפעול ידניים. הטכנולוגיה של סולטל לראשונה מאפשרת תפעול אוטומטי מלא למערכות סולאריות מסחריות וביתיות ללא צורך בהתקנת חומרה או שינויים במערכות, לרבות ניתוח ביצועים ממוחשב, זיהוי תקלות חכם, זיהוי כשלים "בלתי נראים" ברמת פאנל בודד, מעקב ניקיון פאנלים, כל זאת לצרכי מתן המלצות תחזוקה, התראות אוטומטיות לסלולר וגישה למאגר שירותי תחזוקה רלוונטיים.


מתקיני מערכות סולאריות, ספקי אנרגיה וספקי שירות ניהול נכסים - מעוניינים לדעת עוד אודות טכנולוגיה מתקדמת לניתוח כמותי של ביצועי מערכות סולאריות ללא צורך בהתקנת חומרה? מלאו פרטים לקבלת הדגמה ונחזור אליכם בהקדם.

28 views0 comments