פריסת שירותי סולטל - גם בצפון הארץ

Updated: Oct 6, 2019

סולטל ממשיכה להתרחב בפריסת שירותי הניטור והתפעול האוטומטיים למערכות פוטו-וולטאיות מסחריות ופרטיות. במקביל אנו ממשיכים להרחיב גם את שיתופי הפעולה עם שירותי תחזוקה השונים למערכות פוטו-וולטאיות וכעת שמונה חברות עובדות איתנו בשיתוף פעולה.

סולטל החלה בחיבור מערכות אנרגיה פוטו-וולטאיות לשרותי התפעול האוטומטיים שלה גם באזור הצפון. זאת, בנוסף לשמונה ישובים ואזורי תעשייה ברחבי הארץ בהם יש כבר מערכות מחוברות, לרבות בית יצחק, צור משה וכפר הס באזור השרון, כפר ויתקין, אזור תעשיה עמק חפר ואמץ בעמק חפר וישובי מועצה מקומית באר טוביה שבשפלה. רב המערכות המחוברות לשרותי סולטל הן מערכות מסחריות בגודל שבין 21 ל-100 קו"ט מותקן, וכן מספר מערכות פרטיות קטנות. במפה המצורפת ניתן לראות את מפת הישובים בהם כבר נפרסו שירותי סולטל וחוברו מערכות סולאריות. בכל ישוב במפה יש בין 1 ל-9 מערכות סולאריות מחוברות, כאשר במושב בית יצחק שבשרון סולטל אחראית על המספר הגדול ביותר של מערכות לישוב בודד.


סולטל מובילה את מהפיכת האוטומציה בתפעול מתקני אנרגיה פוטו-וולטאיים מסחריים וביתיים – תוך אופטימיזציה של ניהול מערכת, מעבר לניטור אוטומטי ושימוש בשיטות חיזוי תחזוקה להשגת מקסימום תפוקת אנרגיה. הפתרון של סולטל הוא המשתלם ביותר מבחינת עלויות ניהול מערכת והמתקדם ביותר להשגת תפוקה מקסימלית, עם שיפור של עשרות אחוזים בתשואה על השקעה בשורת הרווח. מרכז התפעול האוטומטי של סולטל מתאים לרוב סוגי המערכות הסולאריות המסחריות והביתיות בישראל - ותיקות וחדשות.


סולטל מטמיעה פתרונות חדשניים מתחומי טכנולוגיות המידע לרבות ניצול מידע מבוזר לצורך אנליזת תבניות ואיתור חריגות ואוטומציה של תהליכי תפעול ידניים. הטכנולוגיה של סולטל לראשונה מאפשרת תפעול אוטומטי מלא למערכות סולאריות מסחריות וביתיות ללא צורך בהתקנת חומרה או שינויים במערכות, לרבות ניטור בקרה ממוחשב, זיהוי תקלות חכם, זיהוי כשלים "בלתי נראים" ברמת פאנל בודד, מעקב ניקיון פאנלים, מתן המלצות תחזוקה באפליקציה, התראות אוטומטיות לסלולר וגישה למאגר שירותי תחזוקה רלוונטיים.


חברות אחזקות סולאריות, מתקיני מערכות מסחריות וחברות תחזוקה סולארית - מתעניינים בפלטפורמת ניהול ממוחשבת של סולטל? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

27 views0 comments